Fizinė apsauga nuo kuro sumaišymo

Pinigų taupymas ir apsauga nuo nemalonumų

Lengvas įstatymas ir greitas pylimas

Atitinka visus EEB standartus

Potencialiai mažesnės draudimo įmokos

Privalumai aplinkai... ne taršai ir ne atliekoms

Faktai ir statistika

Kas penktas vairuotojas sumaišo kurą

Kam reikia SoloDiesel dangtelio, kuris apsaugo nuo benzino įpylimo į dyzelinius automobilius?

Todėl, kad kas penktas dyzelinio automobilio savininkas sumaišo kurą mažiausiai vieną kartą per savo gyvenimą, nepaisant to, jog netiki, kad tai atsitiks būtent jai ar jam. Rinkos tyrimai parodė, kad kas antras vairuotojas pažįsta kitą asmenį, kuris yra suamišęs kurą. ES jau yra 65 milijonai dyzelinių automobilių, o kiekvienais metais milijonas automobilių sugadinami dėl kuro sumaišymo.

Dideli kaštai

Iš viso automobilių savininkai ES sumoka 900 milijonų eurų už automobilių tvarkymą, o papildomi kaštai už atsitiktines išlaidas (tokias kaip automobilio nuoma ar laikinas keitimas) sudaro dar 100 milijonų eurų.

SoloDiesel dangtelis kainuoja panašiai kaip vienas kuro bako užpildymas. Kuro sumaišymas Jums gali kainuoti nuo 130 eurų mažiausiai iki keleto tūkstančių eurų blogiausiu atveju. ES statistika rodo, jog dyzelinio variklio vidutiniai tvarkymo kaštai po benzino įpylimo sudaro nuo šešių iki aštuonių tūkstančių eurų. Tai reiškia, kad blogiausiu atveju automobilio sutvarkymas Jums gali kainuotiiki 15 tūkstančių eurų.


Brangus išsiblaškymas

Didžiojoje Britanijoje, kur dyzeliniai automobiliai sudaro 43 procentus visų automobilių, kiekvienais metais dėl kuro sumaišymo tvarkoma 155 tūkstančiai automobilių. Kuras sumaišomas kas 3,5 minutės arba 400 kartų per dieną. Tiktai Didžiojoje Britanijoje per metus po kuro sumaišymo turi būti sunaikinta 7,5 milijonų litrų “nešvaraus” nenaudotino kuro.

Apsauga nuo kuro sumaišymo patikimu būdu

SoloDiesel tinka 95% visų automobilių. Ir kas yra net svarbiau: SoloDiesel yra vienintelis dangtelis, kuris patikimai apsaugo nuo kuro sumaišymo.

SoloDiesel dangteliu nuo kuro sumaišymo galima apsaugoti naujesnius ir senesnius dyzelinių variklių automobilių modelius, netgi automobilius, pagamintus prieš 1980 metus.