SoloDiesel Europos aatstovai rinkosi Novo mesto

27.02.2009

Vasario pabaigoje Arex d.o.o. įmonėje, gaminančioje kuro sumaišymo prevencijos dangtelį dyzeliniams automobiliams, buvo surengta pirmoji SoloDiesel konferencija. Produkto apžiūra ir pats produktas padarė įspūdį platintojams iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir kitoms Europos ir Slovėnijos įmonėms, kurios domisi prekyba produktu savo rinkose. Susitikimas baigėsi individualiais susitikimais, kur buvo rimtai aptariama produkto įvedimas į Europos rinkas.

Konferencijos metu anglų platintojas informavo, jog Didžiojoje Britanijoje geras ketvirtis visų vairuotojų yra sumaišę kurą ir jų kolonėlese netinkamo kuro per dieną įpilama į apie 400 automobilių. Ši klaida vairuotojui gali kainuoti keletą tūkstančių eurų, kas dengtų tik automobilio tvarkymo išlaidas. Šios išlaidos turėtų būti pridedamos prie kartu kylančių papildomų kaštų, tokių kaip 10 procentų draudimo įmokos padidėjimas bei kiti nepatogumai, patiriami per vidutinį dviejų savaičių automobilio tvarkymo laikotarpį.

Austrų patirtis teigia, jog 11 proventų vairuotojų yra padarė tokią klaidą, o 35 procentai vairuotojų žino kitą asmenį, kuris yra įsipylęs netinkamo kuro į savo automobilį.

Konferencijos dalyviai, kurie buvo maloniai nustębinti Dolenjska regiono ypatingais patiekalais, padarė išvadas, kad produktas, skirtas kuro sumaišymo prevencijai, atsižvelgiant į klaidos dažnumą – vien ES daugiau nei vienas milijonas kuro sumaišymų per metus – yra išskirtinis privalumas vairuotojams. Turėtų būti surengtos tokios pačios konferencijos, siekiant pristatyti produktą platesniam naudotojų ratui.