Slovėnišku SoloDiesel produkto domisi anglų policija

18.03.2009

Po įvairių sistemų, skirtų apsisaugoti nuo kuro sumaišymo dyzeliniuose automobiliuose, ilgalaikių bandymų, trijose policijos apygardose, Britanijos policija pasirinko Slovėnijos produktą SoloDiesel.

Kurą sumaišo tiek vyrai, tiek moterys, išsilavinę ir mažiau išsilavinę asmenys, įvairių profesijų ir amžiaus vairuotojai ar net kuro kolonėlių darbuotojai. Tarp pagrindinių neteisingo kuro pylimo pistoleto pasirinkimo priežasčių yra didėjanti dyzelinio kuro paklausa, stresas, pokalbiai telefonu, dažnas automobilių keitimas ir nerūpestingumas. Paskaičiuota, jog Didžiojoje Britanijoje kuras sumaišomas 400 kartų per dieną, kas penktas vairuotojas susiduria su šia problema bent vieną kartą gyvenime ir virš 50 procentų vairuotojų pažįsta ką nors, kas jau pripylė į automobilį netinkamo kuro. Klaida, kuri nelaimingam asmeniui kainuoja mažiausiai 130 eurų , tačiau kaštai gali išaugti iki keleto tūkstančių eurų.

Anglų policija, siekdama išvengti kuro sumaišymo, pasirinko Slovėnijos produktą SoloDiesel, gaminamą Arex įmonėje, Šentjernej, dėl jo paprasto įstatymo, kuris apsaugo nuo kuro sumaišymo ir sudaro efektyvų fizinį barjerą, neleidžiantį įstatyti benzino pylimo pistoleto į dyzelinio automobilio kuro bako angą. Išbandžiusiems SoloDiesel policijos pareigūnams, įspūdį padarė ir greitas kuro pylimas prieš tai neatsukant dangtelio.