Fizinė apsauga nuo kuro sumaišymo

Pinigų taupymas ir apsauga nuo nemalonumų

Lengvas įstatymas ir greitas pylimas

Atitinka visus EEB standartus

Potencialiai mažesnės draudimo įmokos

Privalumai aplinkai... ne taršai ir ne atliekoms

Kaštai

Saugumas už vieno kuro bako kainą

Kodėl rizikuoti ir vieną dieną dėl išsiblaškymo įsipilti netinkamo kuro, kas sudarytų daug nepatogumų, neminint bereikalingų kaštų, kurie gali pasiekti kelis tūkstančius eurų?

Saugumo jausmas žinant, kad įstatėte SoloDiesel dangtelį yra vertas tiek, kiek vidutinio-standartinio automobilio vienas kuro bakas. Kaštai, patiriami dėl benzino įpylimo į dyzelinį automobilį gali būti daugiau nei šimtą kartų didesni.

Kai kurie kaštai, patiriami dėl kuro sumaišymo lieka “paslėpti” ir iškyla per pakankamai ilgą laiką. Dažnai net nėra žinoma, kad kaštai kyla dėl kuro sumaišymo.

Jei klaidą suprasite iš karto ir sumaišius kurą neužvesite dyzelinio automobilio, kaštai gali būti mažesni nei 200 eurų. Automobilių servisas ištuštins baką už 80-100 eurų. Taip pat prie šios sumos reikėtų pridėti automobilio tempimo išlaidas, kurios priklausys nuo atstumo tarp kuro kolonėlės ir serviso. Bendrą kainą sudarys ir įsipilto netinkamo kuro, kuris turės būti ekologiškai sunaikintas, kaštai.

Padarius klaidą neatrakinkite automobilio

Jei užvesite automobilį ir į dyzelino siurblį papuls benzino, neišvengsite judančių variklio dalių sugadinimo dėl netinkamo tepimo. Kuro siurblys, tarpinės, filtrai, purkštuvai po kuro sumaišymo dažniausiai yra sugadinami. Jei įsipylę netinkamo kuro važiuosite, žala tiktai padidės.

ES kiekvienais metais apie vienas milijonas automobilių yra taisoma dėl kuro sumaišymo. Yra paskaičiuota, kad vidutiniai dyzelinio automobilio važiavimo benzinu tvarkymo kaštai siekia nuo šešių iki aštuonių tūkstančių eurų, arba, išskirtiniais atvejais iki 15 tūkstančių eurų.

Reikia būti labai atsargiems su naujesniais dyzeliniais automobiliais turnčiais modernią elektroniką. Pastebėjus, jog įpilta netinkamo kuro, negalima atrakinti durų. Siekiant greičiau užvesti variklį, kai kurie modeliai iš karto inicijuoja žvakių pakaitinimo procesą ir įpurškia kuro į siurblį.