Pasirinkite automobilio markę:
Pasirinkite automobilio modelį:

Dažniausiai užduodami klausimai


 Kas yra SoloDiesel?
Pasaulinis išradimas SoloDiesel yra puikus originalaus kuro bako dangtelio pakaitalas, turintis dvi papildomas funkcijas: 1. Fizinė benzino pylimo pistoleto įstatymo į dyzelinius automobilius apsauga ir 2. Greitesnis kuro pylimas be dangtelio išsukimo.

 Kaip SoloDiesel veikia?
Svarbiausios dangtelio dalys yra dvi saugos kabės, kuriomis nustatomas pylimo pistoleto diametras. Tuo atveju, jei į platesnę dyzelinio kuro bako angą bandoma įstatyti siauresnį benzino pylimo pistoletą, SoloDiesel to neleidžia ir minėtomis kabėmis blokuoja kuro pistoletą. Priešingu atveju SoloDiesel netrukdo dyzelino pistoleto įstatymui ir užtikrina greitą ir paprastą kuro pylimą.

 Kiek naudojamas SoloDiesel dangtelis?
SoloDiesel saugos Jūsų automobilį nuo kuro sumaišymo visą automobilio eksploatavimo laiką.

 Kaip sumaišomas kuras?
Benzino pistoleto diametras mažesnis nei dyzelinio kuro, todėl fiziškai yra įmanoma jį įstatyti į platesnę dyzelinio kuro bako angą ir pripilti netinkamo kuro. Stresas, pokalbiai telefonu bei dažnas automobilio keitimas yra dažniausios netinkamo kuro pripylimo priežastys.

 Kodėl netinkams kuras kenkia automobiliui?
Benzinas suardo dyzelinio variklio tepimo procesą ir sugadina metalines dalis, kas gali stipriai pažeisti kuro siurblį bei visą kuro padavimo sistemą. Ilgiau dirbant motorui, tai gali visiškai sugadinti dyzelinį variklį. Po netinkamo kuro išsiurbimo, turi būti patikrintos tarpinės ir filtrai, kurie dažniausiai būna sugadinti, kaip ir visa tiesioginio kuro įpurškimo sistema.

 Kokie yra kuro sumaišymo kaštai
Jei savo klaidą pastebėsite iš karto, patirsite minimalius kaštus. Geriausiu atveju (jei automobilis nebuvo atrakintas – atrakinimas naujausiuose automobiliuose pradeda pasiruošimo užvedimui, žvakių pakaitinimo, kuro padavimo į sistemą, kt. procesus), reikės padengti kuro išsiurbimo ir įpilto kuro kaštus, kas vidutiniškai sudarys virš 130 EUR. Jei nepastebėjote klaidos prieš užkuriant automobilį, didžiule grėsme tampa rimti variklio ir kuro siurblio gedimai. Tada automobilio tvarkymo kaštai gali viršinti 10,000 EUR. Čia net neįvertinamos kitos problemos, susiję su laiku, galimybės naudotis automobiliu praradimu bei iš to kylančiais papildomais kaštais.

 Ar dažna yra kuro sumaišymo problema?
Vidutiniškai vien tik ES per metus įvyksta virš vieno milijono kuro sumaišymo atvejų, dėl ko atsiradę kaštai viršija bilijoną eurų. Vidutiniškai kas penktas žmogus yra bent kartą į baką pripylęs netinkamo kuro, o kas antras žmogus žino kitą asmenį, kuris susidūrė su šia problema.

 Kas dažniausiai sumaišo kurą?
Visa statistika rodo, kad kuro sumaišymo problema nėra niekaip susijusi su lytimi, intelektu, išsilavinimu ar statusu visuomenėje, bet labiausiai susijusi su šiuolaikiniu gyvenimo tempu ir būdu. Kuro sumaišymo atvejis gali pasitaikyti bet kam.

 Ar kuro pistoletų spalvos standartizuotos?
Teisingai, jog daugumoje šalių benzino pistoletai yra žalios spalvos, o dyzelinio kuro – juodos, bet taip nėra visose šalyse. Atsirandant vis naujoms kuro rūšims, kuro pistoletų spalvų skaičius didėja ir tampa pastebimas papildomas vidutinio kuro kolonėlės naudotojo sumišimas.


 Ar benzino ir dyzelino pistoletų diametrai standartizuoti?
Pagal EN 13012 standartą, kuro pistoletų diametrai visose kuro kolonėlese yra vienodi. Siauresnis benzino pistoleto diametras yra 21 mm. Dyzelinio kuro pistoletas yra platesnis, jo diametras – 25 mm.

 Ką aš privalau daryti, jei prisipilu netinkamo kuro?

Jei pastebėjote, jog automobilio kuro baką pripylėte netinkamo kuro, neužveskite variklio! Jei sumaišę kurą pradėjote važiuoti automobiliu, nedelsiant jį sustabdykite! Jau centrinis durų atrakinimas naujesniuose automobiliuose gali įtakoti žalą (atrakinimas naujausiuose automobiliuose pradeda pasiruošimo užvedimui, žvakių pakaitinimo, kuro padavimo į sistemą, kt. procesus), todėl nespauskite “atrakinti” mygtuko!

Kai tik pastebite klaidą, skambinkite artimiausiam automobilių servisui, kuris išsiurbs užterštą kurą bei jį tinkamai sunaikins. Servise taip pat patikrins visas tarpines ir filtrus, kurie gali būti sugadinti net tuo atveju, jei automobilis nebuvo užvestas. Ar kuro sumaišymas kenkia aplinkai?
Benzino įpylimas į dyzelinį kurą sudaro kuro mišinį, kuris gamtai yra kenksmingas, jei nėra tinkamai sunaikinamas.

 Ar SoloDiesel tinkamas visiems automobilių modeliams?
SoloDiesel kuro dangtelis tinkamas visiems automobilių modeliams, įskaitant tiek asmeninius, tiek komercinius automobilius (vilkikus ir sunkvežimius). Parenkant iš keturių SoloDiesel produktų tipų, galima apsaugoti daugiau nei 90 procentų visų dyzelinių automobilių.

 Kaip SoloDiesel įstatomas?
SoloDiesel kuro dangtelio įstatymas į kuro baką yra labai paprastas ir vienkartinis. Visa, ką reikia padaryti, tai iš kuro bako angos išimti esamą dangtelį ir pagal pridėtą instrukciją pakeisti jį SoloDiesel. Čia rekomenduojame pažiūrėti įstatymo procedūros video.

 Ar reikalingi specialūs įgūdžiai/įrankiai dangtelio pakeitimui?
SoloDiesel dangtelio įstatymui nereikia jokių specialių įgūdžių/įrankių. Čia rekomenduojame pažiūrėti įstatymo procedūros video.

 Kokia papildomo vamzdelio funkcija?
Prieš įstatant SoloDiesel dangtelį, patikrinkite kuro bako angą. Jei ji turi sklendę, įstatykite pridedamą vamzdelį. Tada galite įstatyti SoloDiesel dangtelį. Čia galite pažiūrėti vamzdelio įstatymo procedūrą.

 Kokie yra SoloDiesel dangtelio privalumai, palyginti su esamu kuro dangteliu?

SoloDiesel yra unikalus dėl DVIEJŲ svarbių privalumų:

1) Jis fiziškai apsaugo nuo netinkamo kuro pistoleto įstatymo,
2) Jis leidžia greitai ir paprastai įsipilti kuro neišsukant dangtelio (kaip, pavyzdžiui, Formulė 1 varžybų metu)
Visais kitais aspektais nėra skirtumų nuo esamo kuro dangtelio, nes SoloDiesel atlieka tas pačias ventiliavimo ir slėgio reguliavimo bake funkcijas pagal Europos standartus. Kas gamina SoloDiesel dangtelius?
SoloDiesel yra gaminami Arex, d.o.o. (Slovėnija) įmonėje, turinčioje daug metų aukščiausios kokybės automobilių ir karinės pramonės produktų vystymo ir gamybos patirties. Čia galite pažiūrėti įmonės tinklalapį.

 Ar SoloDiesel dangtelis velikia bet kur?
Keturi SoloDiesel dangtelio tipai yra universalūs ir apsaugo nuo kuro sumaišymo bet kur pasaulyje. Kuro pylimo pistoletai yra standartizuoti. Tai užtikrina, kad dangtelis apsaugos Jūsų automobilį bet kurioje kuro kolonėleje.


 Kokia yra SoloDiesel produkto kaina?
SoloDiesel dangtelio kaina mūsų puslapio interneto parduotuvėje adresu www.solodiesel.eu yra 49.90 EUR. Automobilių parkams taikomi specialūs pasiūlymai bei kiekio nuolaidos. Kompanijoms rekomenduojame su mumis susisiekti atsiunčiant paklausimo anketą iš čia.

 Kodėl SoloDiesel skirtas tik dyzeliniams automobiliams?
Benzino pylimo pistoletas yra siauresnis nei dyzelino pistoletas bei dyzelinio kuro bako anga. Tai reiškia, jog fiziškai yra įmanoma į dyzelinį automobilį pripilti benzino. Į benzininį automobilį pripilti dyzelino yra žymiai sudėtingiau, nes dyzelinio kuro pistoleto diametras yra platesnis už benzino bako angą. Pagal statistiką, 95 procentai kuro sumaišymo atveju nutinka dyzeliniams automobiliams.

 Kur galima nusipirkti SoloDiesel?
Šiuo metu SoloDiesel tiktai mūsų interneto parduotuvėje adresu www.solodiesel.eu arba pagal išankstinę sąskaitą/pasiūlymą pagal Jūsų poreikį čia

 Kaip galima sumokėti už SoloDiesel produktą?
Interneto parduotuvėje galima sumokėti mokėjimo ir kreditinėmis kortelėmis labiausiai pasaulyje paplitusia mokėjimo internetu PayPal sistema. Įmonės gali pirkti pagal Išankstinę sąskaitą arba pasiūlymą.

 Ar pirkti SoloDiesel dangtelį internetu yra patikima?

SoloDiesel interneto parduotuvė pagrįsta naujausiomis technologijomis, griežtai atsižvelgiant į saugumo reikalavimus. Joje įdiegtos atsargumo priemonės užtikrina visišką Jūsų privačių ir finansinių duomenų (mokėjimo kortelių ir apmokėjimo terminų) saugumą, kol jie bus siunčiami internetu. Užsakymų internetu sistema priima informaciją tik iš naršyklių su šiuolaikine apsauga (SSL). Interneto parduotuvėje sudaromos galimybės sumokėti mokėjimo ir kreditinėmis kortelėmis labiausiai pasaulyje paplitusia mokėjimo internetu PayPal sistema. Ar įmanoma nuo kuro sumaišymo apsaugoti didesnį automobilių kiekį?

Apsauga nuo kuro sumaišymo siūloma visiems kompanijų automobiliams, žinoma dyzeliniams. Mes siūlome atsiųsti visą Jūsų įmonės dyzelinių automobilių sąrašą iš čia arba elektroniniu paštu info@solodiesel.eu ir mes Jums kuo greičiau atsiųsime pasiūlymą. Ar dangtelis tinka senesniems automobiliams?

SoloDiesel dangtelis tinkamas tiek naujesniems, tiek senesniems automobilių modeliams. Automobilių, kuriems siūloma apsauga, duomenų bazė, apima daug modelių, pagamintų anksčiau nei 1980 m. Ar gali SoloDiesel būti išimtas iš vieno ir įstatytas į kitą automobilį?

SoloDiesel dangtelis yra parenkamas automobiliui tik vieną kartą ir naudojamas kaip nuolatinė apsauga nuo kuro sumaišymo. Dangtelio išėmimas yra toks pat paprastas, kaip ir įstatymas. SoloDiesel taip pat gali būti naudojamas keliems automobiliams, tiktai reikia patikrinti dangtelio tipo tinkamumą pagal automobilio kuro bako angą. Ar SoloDiesel produktui taikoma garantija?

Garantija galioja 2 metus nuo pirkimo dienos. Sąskaita-faktūra ar čekis, su nurodytu prekės pavadinimu, galioja kaip garantija.